pracownik sprzątający - os. z orzecz. o niepełnosprawności

Lublin
Oferta opublikowana16.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafizyczna, opieka zdrowotna

Opis oferty pracy

Jesteśmy Fundacją aktywizującą zawodowo osoby z niepełnosprawnością. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko pracownik usług porządkowych.

Pół etatu. Stacjonarna.
Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

* sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, ciągów komunikacyjnych, sal konferencyjnych,

Wymagania:

* chęci do pracy,
* odpowiedzialność, sumienność i uczciwość
* aktualne orzeczenie o niepełnosprawności -rekrutacja w ramach projektu aktywizacji zawodowej

Oferujemy:

* przeszkolenie i wdrożenie do pracy
* stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* praca w Lublinie
* wsparcie ze strony fundacji
* dodatki motywacyjne za za podjęcie i utrzymanie zatrudnienia

Ze względu na na misję Fundacji nasze procesy są dedykowane osobom z niepełnosprawnościami. Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie.

Projekt Aktywuj Pracę jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Numer w rejestrze Agencji Zatrudnienia : 947