PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY (TEREN ZEWNĘTRZNY, TERENY ZIELONE)

Warszawa
Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 01-100 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - sprzątanie terenów zewnętrznych przed budynkami - dbanie o zieleń (koszenie, grabienie liści, odśnieżanie) - mycie garaży - odśnieżanie oraz inne prace z użyciem ciągnika (Praca całoroczna) Praca wykonywana m.in. przy użyciu ciągnika.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Stawka: 27,70 zł/h brutto Możliwość zakwaterowania w miejscu pracy dla osób dojeżdżających. + Prenua uznaniowa dia osób pracujących na ciągniku.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 05.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: brak przeciwwskazań do pracy fizycznej, zaangażowanie, prawo jazdy kat. B. Konieczna umiejętność pracy na ciągniku. Obowiązki: - sprzątanie terenów zewnętrznych przed budynkami - dbanie o zieleń (koszenie, grabienie liści, odśnieżanie) - mycie garaży - odśnieżanie oraz inne prace z użyciem ciągnika (Praca całoroczna) Praca wykonywana m.in. przy użyciu ciągnika. Praca na terenie Warszawy. *Możliwość zakwaterowania w miejscu pracy dla osób dojeżdżających. + Prenua uznaniowa dia osób pracujących na ciągniku. *Pracodawca oferuje pełne szkolenie w zakresie obsługi maszyn i urządzeń **Praca w godzinach: 6:00-14:00 [Zgłoszenia: tel. 739 001 230]

Pracodawca

Nazwa: P.H.U. OPTIMA Jarosław Pasik

Adres: 01-100 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodniieniu z pracodawcą