Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

ikona Dodano: 09.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona 2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gen. Wł. Sikorskiego 3, 70-323 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE PRACY SOCJALNEJ, PRACA W ŚRODOWISKU. WYMAGANIA: DO WYKONYWANIA ZAWODU PRACOWNIKA SOCJALNEGO UPRAWNIONA JEST OSOBA, KTÓRA POSIADA WYKSZTAŁCENIE ZGODNE Z USTAWĄ O POMOCY SPOŁECZNEJ TJ.: 1. DYPLOM UZYSKANIA TYTUŁU ZAWODOWEGO W ZAWODZIE PRACOWNIK SOCJALNY LUB 2. DYPLOM UKOŃCZENIA KOLEGIUM PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH LUB 3. DYPLOM WYŻSZEJ SZKOŁY O KIERUNKU PRACA SOCJALNA, ALBO 4. UKOŃCZONE PRZED DNIEM 01.05.2004R. STUDIA WYŻSZE NA KIERUNKACH PEDAGOGIKA, PSYCHOLOGIA, POLITOLOGIA, POLITOLOGIA I NAUKI SPOŁECZNE, SOCJOLOGIA, ALBO 5. UKOŃCZONE STUDIA WYŻSZE O SPECJALNOŚCI PRACA SOCJALNA NA KIERUNKACH PEDAGOGIKA, POLITOLOGIA, POLITYKA SPOŁECZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, NAUKI O RODZINIE (STUDIA UKOŃCZONE PRZED 01.01.2008R. LUB KONTYNUOWANE 01.01.2008R.), ALBO 6. UKOŃCZONE DO DNIA 31.10.2007 ROKU STUDIA WYŻSZE MAGISTERSKIE NA KIERUNKACH: PEDAGOGIKA, PSYCHOLOGIA, POLITOLOGIA, SOCJOLOGIA, ALBO 7. ROZPOCZĘTE PRZED DNIEM 01.05.2004R. I UKOŃCZONE STUDIA WYŻSZE LICENCYJNE LUB WYŻSZE MAGISTERSKIE NA KIERUNKACH: PEDAGOGIKA, PSYCHOLOGIA, POLITOLOGIA LUB SOCJOLOGIA, ALBO 8. UKOŃCZONE DO DNIA 31.12.2013R. STUDIA WYŻSZE O SPECJALNOŚCI PRZYGOTOWUJĄCEJ DO ZAWODU PRACOWNIKA SOCJALNEGO NA JEDNYM Z KIERUNKÓW: PEDAGOGIKA, PEDAGOGIKA SPECJALNA, POLITOLOGIA, POLITYKA SPOŁECZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, NAUKI O RODZINIE. SPECJALNOŚĆ PRZYGOTOWUJĄCA DO ZAWODU PRACOWNIKA SOCJALNEGO BYŁA REALIZOWANA POCZĄWSZY OD ROKU AKADEMICKIEGO 2008/2009. WARUNKIEM UZNANIA UPRAWNIEŃ DO WYKONYWANIA ZAWODU PRACOWNIKA SOCJALNEGO- JEST ZREALIZOWANIE W TOKU NAUKI WYMAGANEJ LICZBY 330 GODZIN PRZEDMIOTÓW ORAZ ODBYCIE 240 GODZIN PRAKTYK ZAWODOWYCH W ZAKRESIE WSKAZANYM ROZPORZĄDZENIEM.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia: BRUTTO + 400 ZŁ BRUTTO Z TYTUŁU WYKONYWANIA PRACY SOCJALNEJ W ŚRODOWISKU + EWENTUALNY DODATEK ZA WYSŁUGĘ LAT OD 5 DO 20% WYNAGRODZENIA ZASADNICZEGO

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.08.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pracodawca

Nazwa: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE

Adres: Gen. Wł. Sikorskiego 3, 70-323 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV NA E-MAIL

PRACOWNIK SOCJALNY
ikonaPoznań
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu