PRACOWNIK PRODUKCJI KSZTAŁTEK OD ZARAZ! 22-24 zł net/godz.

Dąbrowa Górnicza
Oferta opublikowana01.06.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Szukamy pilnie 5 osób z podstawową znajomością rysunku technicznego, praca w Dąbrowie Górniczej.
OFERUJEMY:
Pełny etat
Umowa zlecenie
Miejsce pracy: W siedzibie firmy
Stawka: 22.00-24.00 zł/h netto
Transport: Zapewniony za darmo (jeśli korzystasz z zakwaterowania)
Zakwaterowanie: Zapewnione za 750 zł miesięcznie.
OBOWIĄZKI:
Cięcie, składanie, montaż elementów wielkogabarytowych
Obsługa narzędzi i narzędzi pomiarowych
Praca w oparciu o rysunek techniczny
WYMAGANIA:
Przynajmniej podstawowa umiejętność czytania i pracy w oparciu o rysunek techniczny
Doświadczenie nie jest wymagane
Dyspozycyjność: Praca zmianowa
SYSTEM PRACY:
Od poniedziałku do piątku
3 zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00