PRACOWNIK PRODUKCJI - BRYGADA SPRZĄTAJĄCA /CF MORLINY/

Morliny
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 14-100 Morliny 15, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Mycie maszyn produkcyjnych myjką ciśnieniową; przeprowadzanie dezynfekcji; obsługa maszyn myjących.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia Oferujemy: Umowę o pracę; Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej; Wynagrodzenie: od 4.242,00 brutto (wzrasta wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem);Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne; Zdobycie doświadczenia w dużym zakładzie produkcyjnym; Premie: 300,00 zł brutto (miesięczna za brak absencji) + 600,00 zł brutto (za polecenie pracownika); Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka; pomoc finansowa dla pracowników z okazji świąt; świadczenie urlopowe, tzw. 'wczasy pod gruszą': 800-950 zł; zniżki na basen, turnieje sportowe, mecze; zniżki na imprezy kulturalne: kino, teatr, koncerty; wycieczki; koło wędkarskie; zapomogi dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji bytowej);

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zdolności organizacyjne; odpowiedzialność; dyspozycyjność; badania sanitarne;

Pracodawca

Nazwa: Animex Foods Sp. z o.o. Oddział w Iławie

Adres: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dołącz do nas! Zainteresowane osoby prosimy o udział w procesie rekrutacji i złożenie CV w Dziale ds. Personalnych Animex Foods w Iławie, Al. Jana Pawła II 8 lub poprzez link aplikacyjny: https://ats.hrlink.pl/?sv=4_x_x_x_x_x_x&page_typ=4&module=aplikacja&page=kandydat&typ=dodajnew&id_ogloszenie=10074&id_reg=7552&szata=25&relurl=306&fix=3355&reg=0