PRACOWNIK PRODUKCJI

Lublin
Oferta opublikowana25.04.2024
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: RAPACKIEGO 25, 20-150 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: PRACE POLEGAJĄCE NA ZDEJMOWANIU Z LINII BUTELEK O POJEMNOŚCI 5L, PAKOWANIE DO PUDEŁEK

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: umowa na czas wykonywania określonej pracy od 01.06.2024 - 01.06.2025 godziny pracy 07.00-15.00;14.00-22.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 01.06.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik produkcji

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: dobra sprawność fizyczna, sprawność motoryczna, Dyspozycyjność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU [Umiejętność 1] : WSPÓŁPRACA Z LUDŹMI, DYSCYPLINA I SUMIENNOŚĆ

Pracodawca

Nazwa: Full Job Polska Sp. z o.o

Adres: Chopina 33/1, 20-023 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie/CV