Oferta opublikowana18.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bławatków 6, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Odbieranie elementów drewnianych z maszyny i układanie na palecie. Praca na 1 zmiane w godz. 6:00-14:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: system wynagradzania godzinowy

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe. Ogólna sprawność fizyczna.

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ADITECH" ADRIAN ŚLOSORZ

Adres: Bławatków, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV