Oferta opublikowana19.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kopalniana 7a, 41-807 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Przygotowanie materiału do produkcji (trasowanie, wykrajanie), wyklejanie elementów. Przygotowanie elementów drewnianych, metalowych do renowacji. Nanoszenie powłok malarskich na elementy drewniane. Produkcja części wg podanych parametrów. Oferta pracy również dla obywateli Ukrainy z komunikatywną znajomością języka polskiego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, mierniczymi, suwmiarką, itp., dokładność, precyzja, kultura osobista, wymagane doświadczenie w pracach technicznych

Pracodawca

Nazwa: ORGELBAU KACZMARCZYK. KATARZYNA KACZMARCZYK

Adres: Kopalniana 7a, 41-807 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV