PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - STACJA PALIW ORLEN

Lubawa
Oferta opublikowana05.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Olsztyńska 6, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Obsługa stanowiska kasowego, obsługa stanowiska bistro, komunikowanie aktualnych promocji, dbanie o bezpośrdnie kontakty i utrzymywanie stałych relacji z klientem, dbanie o czystość i porządek stacji paliw.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Do 3 m-cy umowa zlecenie, później umowa o pracę.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 06.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Oferujemy: Stabilne zatrudnienie, pakiet szkoleń na każdym etapie rozwoju, zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy Orlen S.A., elastyczny grafik. Oczekujemy: Umiejętności pracy z zespole, pozytywnego nastawienia, otwartości na ludzi i nowe doświadczenia. Praca w systemie równoważnym w godz. 7:00-19:00, 19:00-7:00.

Pracodawca

Nazwa: Firma Handlowo - Usługowa MATEUSZ SAWKA

Adres: Olsztyńska 6, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).