PRACOWNIK MAGAZYNU

Chorzów
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: praca przy kompletowaniu zamówień (branża motoryzacyjna)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: dwie zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 27,7

Opis wynagrodzenia: 27,70 zł/h brutto plus premie: uznaniowa, frekwencyjna, wydajnościowa

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: chęć do pracy, systematyczność, zaangażowanie

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Plac Grunwaldzki 8 -10, 40-950 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP