PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY/MAGAZYNU

Lublin
Oferta opublikowana19.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: NIEPODLEGŁOŚCI 23, 20-246 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta i działu sprzedaży, obsługa sprzedaży internetowej, pakowanie przesyłek, praca na magazynie;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali pracownicy sprzedaży i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Obsługa komputera, obsługa poczty elektronicznej

Wymagania dodatkowe

Uprawnienia: OBSŁUGA PROGRAMU COMARCH OPTIMA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność pracy z klientem

Pracodawca

Nazwa: "SITO-SERWIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: NIEPODLEGŁOŚCI 23, 20-246 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV