PRACOWNIK DS. TECHNICZNYCH Z ZAKRESU INSTALACJI SANITARNYCH

Opole
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Katowicka 23, 45-061 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Zakres obowiązków: •nadzór nad stanem technicznym nieruchomości, •zlecanie bieżącej konserwacji i robót remontowych, •sporządzanie umów na roboty budowlane, •udział w komisjach powykonawczych robót budowlanych, •sporządzanie dokumentacji technicznej i przetargowej w tym prowadzenie książek obiektów budowlanych, •weryfikacja kosztorysów robót budowlanych, •obsługa klienta i organów samorządowych. Do wynagrodzenia oferujemy miesięczną premię regulaminową. Biorąc pod uwagę posiadane kwalifikacje zawodowe kandydata, wysokość wynagrodzenia może ulec zmianie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office, Komunikatywność

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne w specjalności ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja, inżynieria sanitarna, znajomość obowiązujących norm i standardów projektowych, Prawa Energetycznego, Prawa Budowlanego znajomość zasad kosztorysowania, doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata (ogrzewnictwo / c.o. / c.w.u. / wentylacje), umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy komunikatywność.Dodatkowym atutem będzie: posiadanie uprawnień zawodowych do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie w zakresie instalacji sanitarnych,doświadczenie w projektowaniu lub wykonawstwie instalacji sanitarnych,uprawnienia audytora energetycznego lub doradcy energetycznego. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,wynagrodzenie zasadnicze oraz miesięczną premię regulaminową,możliwość ustalenie indywidualnego rozkładu czasu pracy, przejrzyste i korzystne warunki zatrudnienia, wsparcie w zakresie realizowanych zadań

Pracodawca

Nazwa: Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przyszłość"

Adres: Katowicka 23, 45-061 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV i kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane uprawnienia zawodowe należy przesłać na adres: Aplikuj Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy wykraczających poza zakres wynikający z art. 22.1. Kodeksu pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Opolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Przyszłość. Niniejsze oświadczenie jest zgodą na podstawie art. 6 pkt 1 lit. a RODO w rozumieniu art. 4 pkt 11 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.