Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wielicka 40/U1, 02-657 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - nadzór nad obiegiem dokumentacji oraz korespondencji; - kompleksowa obsługa biura w siedzibie firmy; - obsługa urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner); - kontakt z instytucjami publicznymi US i ZUS; - odbieranie połączeń telefonicznych; bezpośredni kontakt z klientami firmy; - udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności; - komunikacja ze wszystkimi działami firmy; - obsługa sekretariatu; dbanie o pozytywny wizerunek firmy; - zaopatrzenie biura;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Zapewniamy: - Nieformalna, miła atmosfera pracy; + Możliwość korzystania z komplektu rekreacyjmno spportowegfo.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Pakiet MS Office, Program Excel

Wymagania dodatkowe

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie średnie; - 1 rok doświadczenia zawodowego; - komunikatywna znajomość języka polskiego; - znajomość pakietu biurowego MS Office; - umiejętność obsługi programu MS Excel; - znajomość zagadnień mikro księgowości; - komunikatywność; - umiejętność pracy w zespole; -umiejętność szybkiego uczenia się; - dobra organizacja pracy własnej; - dodatkowy atutem jest znajomość angielskiego na poziomie B1; Pracodawca oferuje: + Nieformalna, miła atmosfera pracy; + Możliwość korzystania z kompleksu rekreacyjno-sportowego; + Możliwość zmiany okresu umowy po trzech miesiącach; [Zgłoszenia: Aplikuj]

Pracodawca

Nazwa: Kancelaria Podatkowa UFIKS Katarzyna Białecka-Redkie i Współnicy Spółka Jawna

Adres: Wielicka 40/U1, 02-657 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z Pracodawcą.