PRACOWNIK BUDOWLANY

Kalety
Oferta opublikowana15.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Harcerska 12, 42-660 Kalety, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac budowlanych związanych z modernizacjami dachów i robót pokrewnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 04.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: Zakład Blacharsko Dekarsko Ciesielski Marcin Watoła

Adres: Harcerska 12, 42-660 Kalety, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV