Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wolności 68, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków: prace budowlane obejmujące zakres: - prac wykończeniowych, - montowania płyt kartonowo-gipsowych, - docieplania (elewacje), - kładzenie posadzek (płytek), - instalatorstwa wod-kan, wentylacji. Początkowo umowa o pracę na czas określony 3 miesięcy, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony. Praca od poniedziałku do piątku (dodatkowo istnieje możliwość, dla chętnych, praca w soboty, w godzinach 7.00-13.00 - dodatkowo płatna). Pracodawca nie wyklucza zatrudnienia osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, spełniającą wymóg posiadania określonego doświadczenia, której stan zdrowia pozwala na realizację określonego powyżej zakresu obowiązków. Oferta również dla osób z Ukrainy. Znajomość języka polskiego nie jest wymagana, natomiast konieczne jest doświadczenie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 8 000 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, będzie zwiększane wraz ze stażem w firmie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 05.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, wymagane posiadanie doświadczenia w obszarze malowania, szlifowania, układania płytek i montażu elementów wykończeniowych, wymagany szeroki zakres umiejętności technicznych oraz precyzyjnej dokładnej pracy.

Pracodawca

Nazwa: MIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: Wolności 68, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt osobisty w godzinach 7.00-15.00 oraz telefoniczny w godzinach 7.00-17.00