Pracownik Biurowy staż +praca ( marketing)

Lublin
Oferta opublikowana17.06.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatustaż/praktyki
Branżaadministracja biurowa

Opis oferty pracy

Fundacja Heros poszukuję Osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
Dla Swojego Klienta poszukuję Kandydatów na stanowisko Pracownik Biurowy w dziale marketingu (staż + praca )
Zakres Obowiązków:
- archiwizowanie i porządkowanie dokumentacji
- układanie grafików pracowników
- rozmowy telefoniczne z klientami firmy, przyjmowanie skarg, wniosków, zażaleń
- wysyłanie dokumentów i paczek kurierami Inpost, pocztex.
- odpowiadanie na zapytania klientów firmy logistycznej.
Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość pakietu Office w szczególności EXCEL- warunek konieczny
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- warunek konieczny
- mile widziane znajomość zasad fakturowania
- wykształcenie wyższe ( logistyka, transport bądź pokrewne)
Oferujemy:
- umowa stażowa ( 3 miesiące ) z możliwością zatrudnienia
- praca w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie.
Oferta w ramach Projektu współfinansowanego z PFRON " Kurs na niezależność !"
Zapraszam do wysłania CV za pomocą portalu bądź Kontakt telefoniczny tel: 784 - pokaż numer telefonu -