Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sobieskiego 15, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Udzielanie informacji o Programie Czyste Powietrze mieszkańcom Rybnika na miejscu i w punkcie jak i telefoniczne. Wypełnianie wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Czyste Powietrze. Pomoc w wypełnianiu dokumentów dotyczących rozliczenia dotacji. Pomoc w zorganizowaniu i uczestnictwo spotkaniach informacyjnych z mieszkańcami, które dotyczą udzielania informacji o Programie Czyste Powietrze. Dostarczanie wypełnionych wniosków do kancelarii w Urzędzie Miasta. Zamieszczanie informacji na temat programu oraz punktu na Facebooku i stronie internetowej punktu. Obsługa baz danych i rejestrów dokumentów punktów. Dbanie o porządek i pozytywny wizerunek firmy. Wmagany roczny staż pracy w obsłudze klinta. Mile widzana umiejętność redagowania informacji na portle społecznościowe. Kontakt z pracodawcą e-mailowy. Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV na adres e-mailowy: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 3 814 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 23.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: znajomość programu Microsoft Office, Excel

Pracodawca

Nazwa: FUNDACJA EUROPEJSKI INSTYTUT OUTSOURCINGU

Adres: POCZTOWA 33 A, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV