Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: CHOPINA 8, 80-209 Chwaszczyno, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: - zarządzanie i koordynowanie pracy biura, - obsługiwanie korespondencji zarówno o charakterze przychodzącym, jak i wychodzącym (tradycyjnej, czyli pocztowej oraz elektronicznej, czyli e-maili), - odbieranie przesyłek, - przygotowywanie różnego typu dokumentacji i pism biurowych, - segregowanie i archiwizowanie dokumentów, - dbałość o sprawny obieg dokumentów oraz informacji w firmie, - kontakty z klientami firmy i udzielanie informacji interesantom, - obsługiwanie sprzętu biurowego i programów biurowych, - budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, - wspieranie firmy w realizacji bieżących projektów i zleceń, - współpraca z różnymi działami firmy, - wykonywanie innych prac o charakterze biurowym, organizacyjnym, administracyjnym i logistycznym powierzonych przez pracodawcę, - wystawianie i księgowanie faktur.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku biurowym, umiejętność komunikacji oraz zdolność pracy zespołowej, znajomość programu SUBIEKT GT będzie dodatkowym atutem, bardzo dobra znajomość programu Microsoft Office.

Pracodawca

Nazwa: CENTRUM PARKIETOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: CHOPINA 8, 80-209 Chwaszczyno, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -