Praca na produkcji! Umowa o pracę! Wolne weekendy!

Świdnik
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Szukasz stabilnej pracy aby nie martwić się o przyszłość swoją i swojej rodziny?

Obecnie dla naszego Klienta- Lidera wśród Pracodawców w Świdniku i okolicy poszukujemy:

Pracowników produkcji

Pracodawca oferuje:

- Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia u Klienta już po 3 miesiącach;
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z tradycjami;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Korzystny system premiowy;
- Wolne weekendy;

Zakres obowiązków:
- Montaż gotowych części i podzespołów;
- Korzystanie z narzędzi pomiarowych i elektronarzędzi;
- Kontrola jakości przebiegu montażu;
- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy;

Wymagania pracodawcy:
- Znajomość rysunku technicznego;
- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.