Praca logopeda, terapeuta SI, fizjoterapeuta

Ostróda
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżaopieka zdrowotna

Opis oferty pracy

Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna "KIWI" w Ostródzie poszukuję do współpracy:

- Logopedy

- Terapeuty Integracji Sensorycznej

- Fizjoterapeuty

Forma współpracy: umowa o zlecenie/ własna działalność

Obowiązki:

- prowadzenie terapii również w Ramach Wczesnego wspomagania rozwoju

- prowadzenie konsultacji diagnostycznych

- uzupełnianie dokumentów

Wymagania:

- dokumenty potwierdzające kwalifikacje,

- dyspozycyjność

- otwartość

- entuzjazm i operatywność w wykonywaniu powierzonych zadań

Gorąco zapraszam do aplikowania, jeżeli chcesz pracować w otwartym zespole, który nie boi się wyzwań występujących w pracy z dziećmi i jego rodzicami/ opiekunami