PRACA dekarz / cieśla / dachowy

Dąbrowa Górnicza
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Firma Budowlana poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisko :
-dekarz
-cieśla
-dachowy
WYMAGANIA :
-Doświadczenie na podanych wyżej stanowiskach
-Zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu zadań
-Umiejętność pracy w zespole
-Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
OBOWIĄZKI :
-Dbanie o jakość i precyzję wykonywanych prac
-Praca z narzędziami i maszynami elektrycznymi
-Współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego
OFERUJEMY :
-Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie F.H.U. Damian Kwapich
-Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
-Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
-Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
-Prace w miłej atmosferze
Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!
numer telefonu : 5-3-9-5-5-3-7-6-5