Poszukiwany Spedytor

Tuchom
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka
Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji TORM SP. Z O.O.
Zatrudni pracownika na stanowisko: SPEDYTOR do oddziału w Chwaszczynie.

Wymagania:
- znajomość branży TSL
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość języków obcych (jęz. angielski/niemiecki w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie)
- zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
- samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
- umiejętność pracy w zespole
- dobra znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie zleceń transportowych
- monitorowanie realizowanych zleceń oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg
- rozwiązywanie problemów dotyczących realizowanych zleceń
- rozliczanie zleceń oraz dbanie o kompletną i prawidłową dokumentacje przewozową
- staranne i terminowe wprowadzanie zleceń do systemu operacyjnego
- pozyskiwanie klientów i przewoźników do współpracy
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami
- znajomość stawek transportowych do wycen i przetargów

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa plus premia)
- możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
- możliwość rozwoju zawodowego
- samochód służbowy po okresie próbnym (uzależnione od uzyskanych wyników pracy)
- niezbędne narzędzia pracy