POMOCNIK OPERATORA URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI MAS BITUMICZNYCH

Kraków
Oferta opublikowana01.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: KOSIARZY 3A, 30-831 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: bieżący nadzór nad elektryką ( automatyką ) przemysłową, obsługa Wytwórni Mas Bitumicznych ( po wdrożeniu), nadzór nad procesem produkcji mieszanek mineralno bitumicznych, kontrola i dbałość o należyty stan urządzeń, serwis, konserwacja i naprawy bieżące.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 21,75 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od kwalifikacji, nie mniej niż min. Krajowa, 21,75 zł/h

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.02.2024

Data zakończenia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Operator urządzeń do produkcji mas bitumicznych

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryk, automatyk

Uprawnienia: uprawnienia SEP

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: pożądane doświadczenie chęć uczenia się, sumienność, zaangażowanie, uprawnienia: pożądane SEP do 15 kV, obsługa WMB, możliwość zrobienia tych uprawnień podczas pracy w firmie. możliwość wyrobienia uprawnień do obsługi WMB i SEP

Pracodawca

Nazwa: KRAKOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH I KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: KOSIARZY 3A, 30-831 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .