Pomocnik mechanika / mechanik silników zaburtowych

Gdynia
Oferta opublikowana02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria
Poszukujemy do naszego zespołu osoby do serwisu silników zaburtowych oraz montaży dodatkowego wyposażenia na łodzi (głównie elektronika oraz silniki zaburtowe). Zajmujemy się sprzedażą łodzi oraz jesteśmy autoryzowanym serwisem silników zaburtowych Suzuki oraz Mercury.
Główne zadania:
  • montaż silników zaburtowych na łodziach motorowych
  • serwisowanie silników zaburtowych
  • montaż elektroniki na łodziach motorowych
Poszukujemy osób, które:
  • mają doświadczenia w pracy z silnikami spalinowymi
  • nie wymagamy doświadczenia pracy przy łodzi, wszystkiego nauczymy
  • dobrze organizują swoją pracę, również pod presją czasu
  • posiadają prawo jazdy kat. B (wymagane)
Oferujemy:
  • umowę o pracę, po okresie próbnym (3 miesiące)
  • narzędzia do pracy
  • szkolenie i wsparcie podczas wdrożenia
  • szkolenia specjalistyczne
  • stałe godziny pracy (pon-pt 9.00-17.00)
www.marinero.pl