Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Opis oferty pracy

Poszukujemy pomoc opiekuna do przedszkola

Kochasz dzieci to jest to co chcesz robić zgloś się :) wiek Nie ma znaczenia:)

Zakres obowiązków:

-przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, zgodnie z planem edukacyjnym obowiązującym w żłobkach

-doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry zatrudnionej w naszych żłobkach, aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal,

-dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach Żłobka,

Porządki na zewnątrz i w częściach wspólnych

przygotowanie posiłków

-współpraca z wszystkimi pracownikami Żłobka oraz rodzicami dzieci,

-pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych.

Oczekiwania:

Jeśli nie masz kwalifikacji my Cię przeszkolimy :)

-wykształcenie wyższe pedagogiczne, opiekuńczo wychowawcze lub kwalifikacje położnej, pielęgniarki, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, lub

-wykształcenie średnie oraz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku opiekuna dzieci do lat 3 lub ukończony kurs opiekuna dzieci w wieku do lat 3.

Kwalifikacje oraz doświadczenie winno być poświadczone odpowiednimi dokumentami, np. świadectwem pracy lub dyplomem uczelni wyższej.