POMOC NAUCZYCIELA (1/2 ETATU) K/M

Warszawa
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - prace pomocnicze w zakresie spraw związanych z edukacją dzieci niepełnosprawnych umysłowo w stopniu umiarkowanym lub znacznym, - czuwanie nad bezpieczeństwem uczniów, - pomoc uczniom w wykonywaniu czynności toaletowych i innych związanych z ich potrzebami, - wykonywanie innych, wynikających z zakresu obowiązków służbowych, czynności zleconych przez nauczyciela prowadzącego lub kierownika komórki oraz stała współpraca z pozostałymi pracownikami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 1 950 PLN

Opis wynagrodzenia: + 20% premii + dodatek stażowy - do 20% W sumie wynagrodzenie nie niższe od najniższej krajowej - proporcjonalnie do wymiaru etatu.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.04.2024

Data zakończenia: 03.07.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Asystent nauczyciela w szkole (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: podstawowe

Języki: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie podstawowe. Co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego. Zakres obowiązków: - prace pomocnicze w zakresie spraw związanych z edukacją dzieci niepełnosprawnych umysłowo w stopniu umiarkowanym lub znacznym, - czuwanie nad bezpieczeństwem uczniów, - pomoc uczniom w wykonywaniu czynności toaletowych i innych związanych z ich potrzebami, - wykonywanie innych, wynikających z zakresu obowiązków służbowych, czynności zleconych przez nauczyciela prowadzącego lub kierownika komórki oraz stała współpraca z pozostałymi pracownikami. Praca na 1/2 etatu w godzinach: 9:00-13:00. *Wynagrodzenie zasadnicze: 1950 zł brutto + 20% premii + dodatek stażowy - do 20%. W sumie wynagrodzenie nie niższe od najniższej krajowej - proporcjonalnie do wymiaru czasu pracy. [Kontakt: osobisty; tel. 723 248 616; e-mail: Aplikuj]

Pracodawca

Nazwa: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 85

Adres: Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą