POMOC KUCHENNA K/M

Warszawa
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kocjana 3, 01-473 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: 1. Obróbka surowców do produkcji posiłków. 2. Przygotowanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharza. 3. Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy. 4. Porcjowanie i wydawanie posiłków. 5. Kontrola stanów magazynowych. 6. Weryfikowanie jakości oraz terminów ważności towarów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 400 PLN

Opis wynagrodzenia: + dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego + ZFŚS

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 25.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali kucharze

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: Kucharz

Języki: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie na poziomie średnim lub zawodowym - gastronomiczne (kucharz). Umiejętność pracy pod presją czasu i organizacji pracy własnej; sumienność, pracowitość. Preferowane doświadczenie w pracy na stanowisku pomocy kuchennej. Komunikatywna znajomość języka polskiego. [Kontakt: Kierownik Działu Handlowego/zastępca Kierownika Działu Handlowego, tel.tel. 609 447 644 lub 605 343 177] Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach składanych w związku z ubieganiem się o zatrudnienie jest Polska Grupa SW Przedsiębiorstwo Państwowe z siedzibą przy ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa. Kontakt z inspektorem ochrony danych realizowany jest za pośrednictwem adresu: Aplikuj Pełna klauzula informacja znajduje: www.pgsw.pl/praca-dolacz-do-nas/klauzula-informacyjna

Pracodawca

Nazwa: POLSKA GRUPA SW PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE

Adres: Kocjana 3, 01-473 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą