Pomoc kuchenna do przedszkola od września

Warszawa
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

Przedszkole Tosi i Franka oraz Integracyjne Przedszkole Montessori Pięterko w Warszawie [ul. Hynka] zatrudnią pomoc kuchenną od 15 sierpnia 2024r:

Zakres obowiązków:
- pomoc w przygotowaniu potraw, zgodnie ze wcześniejszym jadłospisem
- pomoc w wydawaniu posiłków
- zmywanie naczyń
- prace porządkowe w kuchni
- przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych

Wymagania:
- niekaralność
- punktualność
- aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
- kultura osobista i dobra organizacja pracy
- komunikacja i umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:
- zatrudnienie na cały etat
- umowę o pracę
- wynagrodzenie 4300 brutto

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zapraszam do kontaktu.