POMOC KUCHENNA

Iwonicz-Zdrój
Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Iwonicz-Zdrój, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków, dbanie o stanowisko pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7

Opis wynagrodzenia: system wynagradzania godzinowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: ukończony 18 rok życia, ks. Sanepidu

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Lewakowskiego 25, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP