Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Orłowska 13, 80-347 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: 1) Uczestniczenie w planowaniu jadłospisów i przygotowanie według nich posiłków, 2) obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie), 3) rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców, 4) przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki, 5) pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, 6) przestrzeganie zasad technologii i estetyki oraz przepisów higieniczno-sanitarnych, 7) dbanie o najwyższą jakość i smak posiłków (śniadanie, obiad, podwieczorek) i wydawanie ich o wyznaczonych godzinach, 8) oszczędne gospodarowanie produktami spożywczymi i sprzętem, 9) przestrzeganie właściwego podziału pracy w kuchni, 10) utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych, BHP i ppoż. oraz dyscypliny pracy, 11) mycie naczyń (wyparzanie) i sprzętu kuchennego, 12) sprzątanie kuchni , obieralni i innych pomieszczeń kuchennych, pranie fartuchów i ścierek, 13) doraźne zastępowanie kucharki w przypadku jej nieobecności, 14) pomoc w zaopatrywaniu przedszkola w artykuły spożywcze i sprzęty stanowiące wyposażenie kuchni, 15) odpowiedzialność materialna za sprzęt i naczynia znajdujące się w kuchni, 16) wykonywanie innych poleceń dyrektora, intendenta i kucharki związanych z organizacją pracy szkoły. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 6:30-14:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy w żywieniu zbiorowym dzieci, współpraca w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy, pomoc w przygotowywaniu posiłków, w przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (A2).

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa nr 77

Adres: Orłowska 13, 80-347 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -