Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Hanki Ordonówny 8, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 15- 21 ( w zależności od ilości towaru, godziny pracy moga byc dłuższe )

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 25.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: Firma Cateringowa "GUSTO" Ewa Morenc-Czyżewska

Adres: Hanki Ordonówny 8, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -