POMOC KUCHENNA

Maróz
Oferta opublikowana13.02.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Maróz, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: - obsługa gości w zakresie przygotowywania i wydawania posiłków;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: dwie zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 28 do 29

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.03.2024

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - aktualna książeczka zdrowia; - umiejętność pracy w zespole;

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Traugutta 13, 13-100 Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP