Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bagno 5 24, 00-112 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Sprzątanie mieszkań wynajmowanych w trybie hotelowym, ścielenie łóżek, zgłaszanie usterek.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 36 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pokojowa

Wykształcenie: gimnazjalne

Uprawnienia: dokładność, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu czynności

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: null Zakres obowiązków: sprzątanie mieszkań wynajmowanych w trybie hotelowym, ścielenie łóżek, zgłaszanie usterek. Mieszkanie do sprzątania znajdują się w czterech sąsiadujących ze sobą budynkach w Warszawie przy ulicy Bagno 2, 3, 5, 7. Kontakt: 501134215

Pracodawca

Nazwa: HOSAPARTMENTS Lucyna Tomaszewska

Adres: Egejska 13/84, 02-764 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv