Oferta opublikowana22.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 3 MAJA 8, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Wykonywanie pizzy zgodnie z menu restauracji wnioskodawcy, w tym :przygotowanie ciasta, formowanie ciasta, nakładanie składników, pieczenie przygotowanie do wydania klientowi. Praca zmianowa w godz. 8.00 - 16.00 i 14.00 - 22.00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 23.05.2024

Data zakończenia: 29.08.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w branzy gastronomicznej np. pomoc kuchenna, kucharz

Pracodawca

Nazwa: WILU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: OFERTA PRACY SKIEROWANA JEST DO OSÓB ZAREJESTROWANYCH W PUP RZESZÓW Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: pizzer . zgodnie z art. 6 ust.1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej RODO. CV ma być opatrzone klauzulą zgody, dokumenty przesłane bez tej klauzuli nie będą rozpatrywane