PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ

Mikołów
Oferta opublikowana20.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Zakres podstawowych obowiązków zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami pielęgniarskimi OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce, docelowo na czas nieokreślony MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Osiedle Przy Plantach 8, 43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH: poniedziałek - piątek, II zmiany: 7:30-15:00, 10:30-18:00, podstawowy system i rozkład czasu pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 550 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zgodne z Rozporządzeniem - ostateczna wysokość zależy od posiadanych kwalifikacji dodatkowe benefity/premie itp.: do ustalenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 20.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu; mile widziane uprawnienia: kurs środowiskowy, kurs szczepień, prawo jazdy kat. B

Pracodawca

Nazwa: FAMILIAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: OSIEDLE PRZY PLANTACH 8, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV