PIELĘGNIARKA

Kobiór
Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Promnicka 53, 43-210 Kobiór, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: 1. Pomoc w wyborze lekarza POZ w celu zapewnienia ciągłej i optymalnej opieki zdrowotnej; 2. Wykonywanie zleconych przez lekarza zabiegów wg obowiązujących metod; 3. Podawanie mieszkańcom leków zleconych przez lekarza i dopilnowanie, aby leki były przyjęte (w tym między innymi sprawdzenie czy leki zostały połknięte); 4. Odnotowywanie wykonywanych zleceń z ubiegłej doby w prowadzonej dokumentacji; 5. Sprawozdań w książce raportów pielęgniarskich z obserwacji o stanie zdrowia i zachowaniu mieszkańców; 6. Przygotowanie mieszkańców według otrzymanych zleceń do zabiegów i badań diagnostycznych; 7. Pobieranie na zlecenie lekarza materiałów do badań analitycznych; 8. Asysta przy czynnościach związanych z higieną osobistą osób nieporuszających się samodzielnie lub mających ograniczoną świadomość; 9. Kontrolowanie stanu zdrowia mieszkańców Domu, sygnalizowanie konieczności wyznaczenia wizyty lekarskiej; 10. Bezzwłoczne zawiadomienie przełożonej (koordynatora), lekarza, pracownika socjalnego DPS w razie: - odmawiania przyjmowanie leków przez mieszkańca; - niemożności wykonywania zabiegu; - pogarszaniu się stan zdrowia mieszkańca; - podejrzenia mieszkańca o chorobę zakaźną; - śmierci mieszkańca; - prowadzenie dokumentacji związanej ze stanem zdrowia mieszkańca oraz jego procesu leczenia. * system pracy równoważny: 06:00-14:00, 14:00-22:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 7 080 do 8 496 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 16.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pielęgniarka

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, wyższe (w tym licencjat), medyczne

Uprawnienia: Pierwsza pomoc przedmedyczna

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe. Ukończony kurs/szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. 3-letni staż pracy w zawodzie. Samodzielność w działaniu, wykorzystywanie własnej inicjatywy oraz kreatywność. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych. Cierpliwość oraz wysoki poziom kultury osobistej w kontakcie z drugim człowiekiem.

Pracodawca

Nazwa: MIĘDZYGMINNY DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "DOBRE MIEJSCE" W KOBIÓRZE

Adres: Promnicka 53, 43-210 Kobiór, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych