Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kustronia 38, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Krojenie, pakowanie i układanie pieczywa. Praca w ramach umowy zlecenia. Harmonogram do uzgodnienia. Praca PO MIĘDZY GODZINAMI 16.00-01.00 Miesięcznie około 80 godzin.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 28 do 32 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 27.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (może być nieaktualna).

Pracodawca

Nazwa: PIEKARNIA ZŁOTY KŁOS Sławomir Piecha

Adres: Kustronia 38, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub CV na e-mail