Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Zatrudnię osobę na stanowisko Optyk - Doradca Klienta

Wymagania:

- dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy jednego etatu, stałe godziny pracy pon-pt 10:00-18:00
- doświadczenie w obsłudze klienta
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- zdolności manualne, umiejętność wykonania drobnych napraw
- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
- umiejetność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
- umiejętność sporządzania dokumentacji sprzedażowej, raporty, faktury
- znajomości arkusza kalkulacyjnego
- wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych
- wysokiej kultury osobistej i komunikatywności
- szybkie przyswajanie wiedzy, chęć do nauki
- gotowość do pojęcia nauki w szkole przygotowującej do zawodu (dla osób nie posiadających wykształcenia kierunkowego).

Zakres obowiązków:
- rzetelna i profesjonalna obsługa klientów, prezentowanie oferty firmy oraz pomaganie klientom w wyborze właściwego produktu
- przyjmowanie płatności i rozliczenie na kasie rejestrującej, zafakturowanie sprzedaży
- obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
- ewidencjonowanie sprzedaży
- dbałość o odpowiednią dostępność i ekspozycję produktów
- drobne naprawy
- dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy
- nawiązywanie i budowanie pozytywnej relacji z klientami,
- dbałość o pozytywny wizerunek firmy.