Opiekun Klienta - praca biurowa z j. niemieckim

Gdańsk
Oferta opublikowana15.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta
PROSPERUM powstało z myślą o zapewnieniu profesjonalnej opieki osobom starszym oraz stworzeniu atrakcyjnych warunków pracy dla opiekunów w Niemczech. Naszym celem jest spełnianie najwyższych standardów jakościowych w opiece nad seniorami, zapewniając zarówno opiekunom, jak i seniorom poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

OPIEKUN KLIENTA – PRACA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Lokalizacja: Gdańsk, ul. Ujeścisko 23 A/2
Godziny pracy: Pełen etat (poniedziałek-piątek), stacjonarna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa klienta i reagowanie na jego potrzeby w języku polskim i niemieckim z zakresu usług firmy.
  • Sprawna rekrutacja online kandydatów.
  • Rozwój kontraktu polsko-niemieckiego.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy.
  • Wykonywanie czynności biurowych.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (okres próbny: 3 miesiące).
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wzbogacone o premie za wyniki.
  • Szkolenia wstępne (nie wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, oferujemy szkolenie od podstaw).
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Rozwój kompetencji językowych - codzienna komunikacja w języku niemieckim.
  • Przyjazną atmosferę pracy w kameralnym zespole.

WYMAGAMY:
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B1.
  • Dyspozycyjności do pracy na pełen etat.
  • Umiejętności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej.
  • Dobrej organizacji pracy.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: Aplikuj z podaniem nr referencyjnego OT90.