Operator wózka widłowego | UMOWA O PRACĘ | Praca magazyn

Warszawa
Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

БЕРЕМ НА РАБОТУ УКРАИНЦЕВ И БЕЛОРУСОВ С ПОЛЬСКИМ НА УРОВНЕ А2-В1

Charakterystyka działalności firmy

Międzynarodowa korporacja zatrudniająca ponad 25 000 pracowników w 175 krajach. Światowy lider w produkcji opakowań do żywności i specjalistycznych opakowań do transportu wszelkiego rodzaju towarów.

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki (5 km od Warszawy)

13 minut pociągiem z Warszawa Zachodnia

Oferujemy

26 zł/h brutto + 30% zgodnie z regulaminem premii dotyczącej frekwencji w pracy = 33,80 zł/h brutto.

33,80 zł/h brutto x ok. 168 godzin = ok. 5700 zł/miesiąc brutto.

UMOWA O PRACĘ

Poszukujemy kobiet i mężczyzn

Harmonogram: trzy 8-godzinne zmiany, 5 dni w tygodniu (pon-pt)

Dodatek obiadowy 16 zł/dzień.

20% dodatek za pracę w nocy

Płatny urlop lub rekompensata finansowa

Bezpłatna odzież robocza

Praca w nowoczesnej zautomatyzowanej fabryce

Główne zadania

Obsługa wózka widłowego

Załadunek i transport palet z towarami

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania

Zdolności manualne

Doświadczenie w pracach produkcyjnych

Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym