OPERATOR WIBROPRASY

Stężyca
Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ZAGÓRZE 1, 08-540 Stężyca, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa wibroprasy (kontrola pracy urządzenia, ustalanie parametrów działania, obsługa programu urządzenia). Utrzymywanie należytego stanu technicznego wibroprasy (kontrola, serwisy, naprawy). Kontrola procesu zarobów mieszanek betonowych. Kontrola jakości wykonywanych wyrobów. Raportowanie przebiegu pracy urządzenia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 39 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie (mile widziane) Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym Doświadczenie przy produkcji elementów wibroprasowanych Znajomość układów hydraulicznych i pneumatycznych Uprawnienia SEP (mile widziane)

Pracodawca

Nazwa: TECHNOBETON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Nałęczowska 14, 20-701 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV