Operator Produkcji

Gliwice
Oferta opublikowana22.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operatora maszyn / Operatora produkcji

Telefon: 781 - pokaż numer telefonu -

Zakres obowiązków:

-Obsługa maszyn produkcyjnych
-Przygotowanie maszyn do pracy (ustawianie parametrów oraz
przezbrajanie)
-Kontrola jakości wytworzonego produktu
-Bieżące regulacje mające na celu poprawienie wydajności jak i jakości
pracy maszyny
-Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym oraz higienicznym

Wymagania:

-Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
-Gotowość do podjęcia długofalowej współpracy
-Dyspozycyjność i chęć rozwijania swoich umiejętności
-Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

-Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
-Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia
-Ubezpieczenie na życie
-Prywatną opiekę medyczną
-Świadczenia socjalne (Multisport, wczasy pod gruszą, bony na święta)