OPERATOR MASZYN KABLOWYCH

Żory
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkujących przewody, rejestrowanie wybranych parametrów procesów produkcji, monitorowanie parametrów związanych z procesem produkcyjnym, obsługa systemów wspierających produkcję.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 100

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie miesięczne + dodatki nocny, premia miesięczna, uznaniowa

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Podstawowa znajomość obsługi komputera, umiejętność pracy w zespole, dokładność, sumienność, zaangażowanie (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Os. Sikorskiego 52, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: CV, dowód osobisty