OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

Siedlce
Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mjr. Henryka Sucharskiego 2, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrolowanie jakości wytworzonego produktu, konieczność przenoszenia cięższych elementów, wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy. Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 lub 3-zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22.00-06.00. Pierwsza umowa na zlecenie, następnie umowa o pracę.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: - stawka godzinowa, wynagrodzenie adekwatne do umięjętności i kwalifikacji

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Data zakończenia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych, pomiarowych; ogólna sprawność fizyczna, w szczególności rąk i nóg, zręczność; samodzielność, sumienność i rzetelność; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Pracodawca

Nazwa: "BOZAMET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 08-110 Ujrzanów 282A, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV na adres e-mail: Aplikuj koniecznie z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "BOZAMET"Sp. z o.o podanych przeze mnie danych osobowych w celu umieszczenia i przechowywania w bazie kandydatów do pracy i wykorzystania w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez "BOZAMET" Sp. z o.o. Ujrzanów 282A, 08-110 Siedlce"