OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH K/M

Warszawa
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wólczyńska 249, 01-934 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Operator ładowarki kołowej w dużej firmie transportowej. Samodzielna praca przy przeładunku, załadunku odpadów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca również w nocy. Możliwe zakwaterowanie. Opieka medyczna. Równoważny system czasu pracy - tydzień wolnego w miesiącu.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 27.04.2024

Data zakończenia: 28.06.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: podstawowe

Języki: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. I

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: uprawnienia na ładowarki z instytutu górnictwa skalnego Klasa 1 (kurs operatora ładowarki jednonaczyniowej min 1 kat. IMBiGS) + psychotechnika. Doświadczenie zawodowe: 1-2 lata. Mile widziane uprawnienia na inne maszyny budowlane. Komunikatywna znajomość języka polskiego. Możliwa praca również w nocy. Możliwe zakwaterowanie. Opieka medyczna. Wymiar czasu pracy: 8-10 godzin dziennie. Równoważny system czasu pracy - tydzień wolnego w miesiącu). [Zgłoszenia: osobiste, e-mail: Aplikuj tel. 664 179 900].

Pracodawca

Nazwa: "BYŚ" Wojciech Byśkiniewicz

Adres: Wólczyńska 249, 01-934 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą