Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.
Oferta pracy tymczasowej

Szukasz dobrej, pewnej pracy w Holandii??

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii jako:
Operator Maszyn

Miejsce pracy: okolice Rotterdamu, Holandia

Zadania:
- Odpowiedzialny za prawidłowe działanie maszyn do sortowania
- Monitorowanie jakości, postępów i tempa realizacji maszyn do sortowania
- Nadzór kolegów na linii pakowania, aby wiedzieli, czego się od nich oczekuje, byli zmotywowani i przestrzegali zasad higieny i bezpieczeństwa.
- w miarę możliwości samodzielnie rozwiązywanie problemów związanych z awariami maszyn

W zależności od zakładu praca na różne zmiany.

Wymagania:
- chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące
- mile widziane prawo jazdy kategorii B
- angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy :
- opiekę polskiego koordynatora,
- ubezpieczenie,
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,
- dodatki zmianowe, wakacyjne!

Wynagrodzenie wypłacane co tydzień - na konto bankowe.

Pewne godziny!
Atrakcyjne warunki, pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i wszystkich formalności na miejscu.

+48 516 - pokaż numer telefonu -

Jeśli nie ta oferta to dobierzemy Ci inną - co tydzień nowe propozycje!

Prosimy o załączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182.