OPERATOR (URZĄDZEŃ) LINII PRODUKCYJNEJ

Sierakowice
Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: -, 44-156 Sierakowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej, komunikatywność i zaangażowanie w rzetelnie wykonywane obowiązki, dobra organizacja pracy, dobry stan zdrowia, uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT; dwie zmiany; miejsce pracy: Sierakowice, k./Gliwic;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: LEIER POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Kozielska 1, 44-156 Sierakowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne wysłać na adres pracodawcy lub na adres e-mail z oświadczeniem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz, 883)" w temacie należy wpisać nazwę stanowiska lub kontakt telefoniczny