Oferta Pracy Pracownik ochrony

Rzeszów
Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

## Fundacja Fuga Mundi - Rzeszów - Oferta Pracy Pracownik ochrony

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi posiada ofertę pracy, na którą poszukuje kandydata na pracownika ochrony do pracy w systemie zmianowym.

### Opis stanowiska:

- Zapewnianie bezpieczeństwa na terenie obiektu handlowego
- Monitorowanie systemów alarmowych i kamer.
- Reagowanie na incydenty i sytuacje zagrożenia.
- Współpraca z innymi służbami porządkowymi.
- Dbanie o porządek i czystość na terenie obiektu.

### Wymagania:

- Orzeczenie o niepełnosprawności.
- doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach zagrożenia.
- Znajomość przepisów dotyczących ochrony osób i mienia.
- Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.
- Odpowiedzialność, dyscyplina i sumienność.

### Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 4270 zł miesięcznie
- Praca stała, umowa o pracę inna.
- Praca w systemie zmianowym.
- Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.
- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail : @ lub @

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
ul. Słowackiego 24/75
Rzeszów
tel. 739 - pokaż numer telefonu -
Oferta realizowana w ramach projektu finansowanego przez PFRON pn. " Razem Możemy Więcej!"