Oferta pracy - doradca ubezpieczeniowy

Częstochowa
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżaubezpieczenia

Opis oferty pracy

Jeśli szukasz pracy, która daje Ci możliwość nieustannego rozwoju w firmie o najbardziej rozpoznawalnej marce w Polsce, cenisz sobie niezależność finansową, łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi to jesteś idealnym kandydatem.

Twoje zadania:
-Aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
-Prowadzenie rozmów i spotkań handlowych
-Badanie potrzeb klientów oraz wsparcie w doborze najlepszego rozwiązania
-Przygotowywanie ofert handlowych
-Sprzedaż produktów finansowych
-Udział w szkoleniach oraz warsztatach zawodowych

Oferujemy:
-Wysokie 3 składnikowe wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i umiejętności (podstawa, prowizja, premia kwartalna)
-Na początek obniżone cele sprzedażowe, abyś miał/a czas na odpowiednie wdrożenie
-Pełne wsparcie - szkolenia sprzedażowe, merytoryczne, prospectingowe, asysty u klientów
-Miesięczne szkolenie przygotowujące do pracy za które otrzymasz wynagrodzenie
-Elastyczne godziny pracy
-Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, zniżki na ubezpieczenie)
-Dodatkowo dla najlepszych wyjazdy w różne zakątki świata, udział w kongresie oraz inne nagrody
-Możliwość awansu - 100% naszych menagerów pełniło funkcję doradcy

Oczekujemy wykształcenia min. średniego, zaświadczenia o niekaralności oraz prawa jazdy kat. B

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwanie zapraszamy do aplikowania.