NAUCZYCIEL ZAWODU KUCHARZ (FALENICA)

Warszawa
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jachowicza 4, 04-995 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Zakres wykonywanej usługi opiekuna dzieci oraz wymagania i sposób składania dokumentów zawarty jest w zapytaniu ofertowym umieszczonym na stronie internetowej Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie Falenicy pod adresem internetowym: warszawa.oow.gov.pl

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: a) posiadanie pełnej zdolności do publicznych, czynności prawnych i korzystanie z pełni praw b) osoba, która w okresie 3 lat poprzedzających nawiązanie stosunku pracy nie była karana karą dyscyplinarną zwolnienia z pracy z zakazem stosunku pracy c) osoba, która nie była karana karą dyscyplinarną wydalenia z zawodu nauczyciela, b) osoba, która nie była prawomocnie skazana za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne lub postępowanie karne skarbowe w sprawie o umyśIne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, c) osoba, wobec której nie orzeczono zakazu zajmowania wszelkich lub okreśIonych stanowisk, wykonywania wszelkich lub określonych zawodów albo działalności, związanych z wychowaniem, edukacją leczeniem małoletnich lub z opieką nad nimi, d) osoba, która posiada wykształcenia wyższe, kwalifikacje zawodowe w zakresie gastronomi, przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie zawodowe w nauczaniu co najmniej 2 lata, e) spełnienie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku nauczyciela zawodu w zawodzie kucharz, Wymagania dodatkowe: a) mile widziane kwalifikacje z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej, b) pozytywne usposobienie, komunikatywność, dokładność, dobra organizacja pracy. Obowiązki: nauczanie w Branżowej Szkole I stopnia przedmiotów teoretycznej i praktycznej nauki w zawodzie kucharz, w liczbie 10-20 godzin tygodniowo - zajęcia stacjonarne od poniedziałku do soboty w zależności od ilości grup szkolnych. Zakres czynności oraz wymagania i sposób składania dokumentów zawarty jest w ogłoszeniu o naborze umieszczonym na stronie internetowej Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie Falenicy pod adresem internetowym: warszawa.oow.gov.pl

Pracodawca

Nazwa: Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Warszawie Falenicy

Adres: Jachowicza 4, 04-995 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą.